Hotel Eri Beach & Village

  Grécko, Kréta, Hersonissos

Aquapark Eri Beach & Village Hotel

    Grécko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha a popis

Starší hotelový komplex Aquapark Eri Beach & Village (bývalý Eri Beach & Village) postavený v roku 1980 prešiel v roku 2000 rekonštrukciou a následne čiastočnou rekonštrukciou, sa skladá z niekoľkých budov rozmiestnených priamo pri mori na kraji obľúbeného rušného letoviska Hersonissos.

V roku 2014 bol postavený detský aquapark, ktorý je súčasťou areálu. V okolí komplexu (cca 200 m) nájdete reštaurácie, taverny, bary a obchody. Samotné centrum letoviska Hersonissos je vzdialené cca 1 km. Hneď vedľa sa nachádza Star Aqua Park (nie je súčasťou hotela), kde je za poplatok k dispozícii vodný park, piesočná pláž a široká ponuka dennej a nočnej zábavy.

Aquapark Eri Beach & Village sa nachádza cca 500 m od centra letoviska Hersonissos, 25 km od Heraklionu, 22 km od letiska. Zastávka autobusu do hlavného mesta Heraklion je iba 30 m od komplexu. Toto ubytovanie je vhodné predovšetkým pre návštevníkov, ktorí chcú stráviť aktívnu dovolenku, majú radi rušné prostredie s bohatou ponukou dennej a hlavne nočnej zábavy - bary, kluby a diskotéky. Tento hotel vďaka aktuálnej rozšírenej ponuke formou nového aquaparku ponúka skvelú dovolenku predovšetkým mladšej klientele a pre rodiny s deťmi. Oficiálna kategória hotela sú 4*, predajná 3*.

Vybavenie hotela

Komplex sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov, ponúka ubytovanie v celkom 580 izbách rôznych typov pre 2 - 4 osoby.
- vstupná hala s recepciou (24h)
- 3 výťahy
- Wi-Fi v lobby zadarmo
- hlavná reštaurácia
- centrálny bar
- tropical bar
- beach bar (za poplatok)
- minimarket
- priestor pre batožinu
- 2 vonkajšie bazény (1 sladkovodný a 1 s morskou vodou)
- tri detské bazény (jeden so šmykľavkami)
- lehátka a slnečníky pri bazénoch zadarmo
- AQUAPARK vhodný pre deti.

Vybavenie izby

Jednoduché izby STANDARD pre 1 - 3 osoby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, sušič vlasov, WC), klimatizáciu (za poplatok, júl, august je klimatizácia v cene), SAT / TV, telefón, chladničku, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa s výhľadom na bazén, záhradu, časti komplexu a jeho okolie.

Izba pre rodiny 2 + 2 (2 dospelí + 2 deti) má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fén, WC), klimatizáciu (za poplatok, júl, august je klimatizácia v cene), SAT / TV, telefón, chladničku, trezor (za poplatok), balkón alebo terasu s výhľadom na bazén, záhradu, časti komplexu a jeho okolie. Prístelka je len pre deti a je formou poschodovej postele.

Vzhľadom na rozmiestnenie izieb v rôznych budovách po celom komplexe sa môžu izby od vyobrazených informačných fotografií líšiť, napr. farebným prevedením či štýlom nábytku. Vybavenie majú však všetky izby podľa uvedeného popisu. Výhľad z jednotlivých izieb závisí na architektonickom riešení a umiestnení danej izby.

Stravovanie

All inclusive program - raňajky (07:15 - 10:00), obedy (12:30 - 14:00), večera (18:30 - 21:00 h) formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, rozlievané nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby.

All inclusive prebieha od 10:00 - 22:00. Vzhľadom k veľkosti komplexu a jeho rôznej obsadenosti je servírovanie nápojov na všetkých 3 baroch v rámci all inclusive regulované hotelom - väčšinou je barom pre all inclusive bar pri bazéne.

Zmena zloženia a služieb programu all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela. K večeru a do spoločenských priestorov je požadované vhodné formálne oblečenie, dlhé nohavice u mužov.

Pláž a plážový servis

Priamo pri komplexe sa nachádza piesočnatá pláž s kamenistým vstupom do mora. Ďalej pláž prechádza v okruhliakovú, pre vstup do vody odporúčame obuv. Ďalšia piesočná pláž je vedľa areálu Star Aqua Park, kde sa platí vstupné. Ďalšie piesočné alebo zmiešané pláže sú k dispozícii v samotnom letovisku Hersonissos, kde je plážový servis za poplatok.

Pre deti

Detský bazén, miniklub a detské ihrisko. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 5 € / deň.

Šport a zábava

Stolný tenis, fitness, tenisové kurty, biliard (za poplatok), plážový volejbal, bridge izba, TV miestnosť. Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.

Služby v cene

V roku 2014 novopostavený AQUAPARK, ktorý ku súčasťou hotelového komplexu. (Neplatí pre susedný areál Star Aqua Park).

Služby za poplatok

Klimatizáciu (za poplatok) 21 € / týždeň (júl, august v cene), detská postieľka (5 € / deň), biliard, jaccuzi, masáže, vodné športy na pláži. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.

Povolená hmotnosť batožiny

15 kg batožinový priestor + 5 kg kabína

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Eri Beach & Village ****
Typ pláže: kamenistá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 014 800
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií