Fergus Club Palmanova Park Hotel (ex Ibersol Son Caliu Mar)

  Španielsko, Mallorca, Palmanova

Ibersol Son Caliu Mar

    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Palma Nova
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Plážový hotel Ibersol Son Caliu Mar leží v Son Caliu v blízkosti veřejné písečné pláže "Son Caliu" (bezplatná kyvadlová doprava k pláži ). V okolí hotelu se nabízejí nejrůznější nákupní možnosti a také je zde supermarket. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Marineland, Wester Park, Porto Pi a Casino. O Vaši mobilitu se postará stanoviště taxi a také autobusová zastávka. Letiště Palma de Mallorca (PMI) je vzdáleno 20 km od hotelu

Vybavení hotelu

Tento 3-podlažní hotel, naposledy zrenovovaný v roce 2012, má 305 pokojů. K vybavení hotelu patří lobby s barem, 4 výtahy, 4 výtahů a klimatizace. O blaho hostů se starají 2 restaurace (klimatizované). Den plný zážitků můžete nechat doznít v hotelovém baru. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Služba praní prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.

Pláž

Hotel se nachází asi 300 metrů od pláže, která má písčitý povrch. Lehátka a slunečníky a jsou k dispozici za poplatek.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, dětskou postýlkou (zdarma), kachličkami, balkónem nebo terasou, internetem (za poplatek), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Fergus Club Palmanova Park Hotel (ex Ibersol Son Caliu Mar) ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 350 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 2 072 679
Dnes 8–18 h

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Španielsko - viac informácií