Hotel Gandhi

  Taliansko, Kalábria, Santa Maria del Cedro

Hotel Rezidence Gandhi

  Taliansko, Kalábria, Santa Maria del Cedro
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

standardní hotel a rezidence se nacházejí cca 200 m od pláže přímo v centru Santa Maria del Cedro.  Apartmány trilo Mare leží  50 m od pláže z jemného i hrubšího štěrku. Na pláž se jde přes silnici a lze využít podchod.

Ubytování

v hlavní budově se nacházejí hotelové pokoje (DBL HB) a apartmány typu bilo (200 m od pláže), ve vedlejších budovách potom apartmány trilo Monte  (200 m od pláže) a Mare (50 m od pláže). Apartmány jsou jednoduše zařízené, mají vybavený kuchyňský kout, koupelnu a WC, terasu nebo balkón, klimatizaci, TV.  Trilo Monte nebo Mare pro 6 osob – jsou ve vedlejších budovách a mají obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a 2 ložnice. Apartmány nespadají pod označení****.

Stravování

vlastní.

Vybavení

recepce,  restaurace, bar, místnost s TV, výtah, soukromé parkoviště, v okolí jsou restaurace, bary, obchody, pizzerie; plážový servis (slunečník, 2 lehátka), plážový volejbal, animace. Ve městečku Praia Mare je Aquapark (cca 20 km).Železniční stanice: Scalea, 7 km od hotelu a rezidence, transfer na vyžádání a za poplatek.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Gandhi ****
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 150 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 784 030
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-rezidence-gandhi-kalabria-taliansko-z784030/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.