300 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Garden Resort Calabria ****

Poloha

Falkensteiner Club Funimation Calabria se nachází na jednou z nejhezčích pobřeží Kalábrie asi 300 od soukromé hotelové pláže a 14 km od Lamezia Therme letiště.

Ubytování

Všechny pokoje jsou plně vybaveny: sprcha/WC, terasa nebo balkon, topení, klimatizace, SAT-TV, trezor, minibar, telefon.

A: 2-3 lůžkový pokoj Deluxe 25 m2
B: 2-4 lůžkový pokoj Premiere 28 m2
C: rodinný Junior Suite pro 4 osoby 36-40 m2
D: dva propojené rodinné pokoje pro 6 osob Deluxe 2x typ A
E: dva propojené rodinné pokoje pro 6 osob  Premiere 2x typ B

Vybavení

Recepce, lobby, konferenční místnost, WIFI, lounge.

Aktivity

bazén, vodní park pro děti, odpočinkový prostor, parní lázeň, saune, posilovna, odpočinková terasa, vlastní pláž s restaurací, dětské hřiště.

Tenisové hřiště, fotbalové hřiště, minigilf, badminton, ping pong, lukostřelba, půjčovna kol. Divadlo a zábavní program na pláži.

Slevy

typ A/B/C:

dítě na 3. lůžku na pokoji s rodiči do 12 let zdarma, 12-17 let 50%

dítě na 4. lůžku na pokoji s rodiči a 3. dítětem do 3 let zdarma, 3-12 let 50%, 12-16 let 30%

typ D/E:

dítě na 3. lůžku na pokoji s rodiči do 3 let zdarma, 3-12 let 50%

dítě na 4. lůžku na pokoji s rodiči a 3. dítětem do 3 let zdarma, 3-12 let 50%

Pobyt

min. 5 nocí v termínu 05.07.-23.08.2020

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria