10000 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Gasthof Klammer ***

Popis

Uprostred dvoch národných parkov Hohe Tauern a Nockberge sa nachádza v rodine Liesertal v Kremsbrücke, náš rodinný podnik.

umiestnenie a vzdialenosť

Centrum: Kremsbrücke 100 m, Obchod s potravinami: Kremsbrücke 100 m, Nákupy: Gmünd 11 km, Vlaková stanica: Spittal 25 km, Letisko: Klagenfurt 100 km, Ľadovec: Mölltaler Gletscher 40 km, Stredisko: Nadmorská výška: 950 m, Lyžiarske stredisko / Lyžiarsky vlek : Innerkrems a Katschberg 10 km, Beh na lyžiach: Schönfeld 11 km, Lyžovanie / zjazd na lyžiach: Nie, Hotel Kyvadlová doprava: Nie, Korčuľovanie v Kremsbrücke 100 m, Korčuľovanie na Millstätterovom jazere 25km, Zastávka skibusu 150 m alebo pred hotelom (každý zadarmo).

všeobecné vybavenie

Recepcia, recepcia, klenutá vináreň, WLAN: zdarma, topánka: suchá miestnosť na obuv a oblečenie, parkovisko: zdarma, reštaurácia, rockbar, kaviareň, otvorené ohnisko.

vybavenie izieb

Detská postieľka je k dispozícii ako prístelka do všetkých typov izieb, Sprcha / WC, Sušič vlasov, Obývací priestor, Rádio, SAT TV, WLAN: zdarma, Bezpečný: zdarma, rustikálny vidiecky nábytok.

typy izieb a apartmány

5 lôžková 2 izby FU, sprcha / WC, min. 2 dospelí a 2 deti, ~ 25 m2. 2-3 lôžková, sprchy / WC, 3. osoba na rozkladacej pohovke, ~ 23 m2. 2 lôžková, sprcha / WC, ~ 18 m2. 1 lôžková, sprcha / WC, ~ 16 m2.

Stravovanie

Polpenzia, welcome drink, raňajky formou bufetu, večere (3 chody): polievka, šalát, rôzne hlavné jedlá a strany od bufetu, vianočná večera (24.12.), Silvestrovská večera.

Aktivity v cene

Zimný štadión (zadarmo - ľadové korčule nie sú súčasťou dodávky).

Deti

detská postieľka; Detská stolička, hračky.

Domáci maznáčikovia

Euro 5, - za deň splatné na mieste bez jedla.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Korutánsko