Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hoteľa Giftun Azur Resort ****

Prehľad

Tento rozľahlý populárny komplex bungalovov sa nachádza priamo na mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláži, ideálny pre aktívnu športovú dovolenku. Stredisko sa skladá z hlavnej budovy, 4-podlažného bočného krídla a bungalovov s 522 izbami. V hlavnej budove je vstupná hala, recepcia, lobby Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok), internetová kaviareň (za poplatok), niekoľko barov a reštaurácií, a la carte reštaurácie, salón krásy a nákupná pasáž. K dispozícii je tiež nočný klub. Vo veľkej záhrade je bazén s oddeleným detským bazénom a slnečný ostrov, detské ihrisko, bar pri bazéne s priestrannou slnečnou terasou. Osušky, slnečníky a stoličky sú pri bazéne a na pláži v závislosti od dostupnosti.

Izby

Izby sú štýlové a komfortne zariadené s vaňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom a chladničkou. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.

Trojlôžkové majú manželskú posteľ s prístelkou.

Šport

Squash, tenisové kurty, plážový volejbal, bocce, šípky, stolný tenis, biliard, posilňovňa. Zábavný program a večerná zábava. Za poplatok: kúpeľné procedúry v salóne krásy, sauna, masáže, jacuzzi a parný kúpeľ, potápanie a windsurfing.

Pre deti

Starostlivosť o deti 3-12 rokov, detské ihrisko, detský bazén.

Stravovanie

Všetky jedlá formou bufetu, popoludňajšia káva a zákusok, večera v talianskej reštaurácii (výber z menu alebo a la carte za príplatok, nápoje nie sú v cene), občerstvenie o 11.00 – 17.00, všetky miestne alkoholické nápoje od 10.00 – 02.00. Pri príchode v minibare na izbe 1 fľaša vody a 2 nealkoholické nápoje (denné doplňovanie).

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Hotely Hurghada