Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Giftun Azur Resort ****

Poloha

Priamo pri jednej z najkrajších piesočnatých pláží Hurghady, uprostred bujnej záhrady. Vzdialenosť od starého centra Hurghady 8 km, od nového centra Sakkala 5 km, od letiska 3 km. Nákupná promenáda Esplanade pri hoteli, najbližšia lekáreň 5 minút od hotela. Lekárska služba nonstop v nemocnici El Salam Hospital 6 km od hotela.

Vybavenie

Hlavná jednoposchodová budova bez výťahu, v záhrade 338 prízemných izieb v bungalovoch a vo vedľajšej štvorposchodovej hotelovej budove, takisto bez výťahu, 134 izieb. V hlavnej budove lobby, recepcia (bezpečnostné schránky), zmenáreň, bankomat, lekárska služba (prítomnosť lekára 2x denne), hlavná hotelová reštaurácia na poschodí (vnútorná alebo vonkajšia s fajčiarskou i nefajčiarskou zónou), vonkajšia reštaurácia na terase hotela, niekoľko barov, orientálna kaviareň, pizzeria, beach reštaurácia (využívaná na obedy), diskotéka, kaderníctvo, shower room (miestnosť na osprchovanie využívaná pri neskorom transfere z hotela). Sladkovodný bazén, 2 detské sladkovodné bazény rozdelené podľa veku detí, terasa na opaľovanie s ležadlami, slnečníkmi, osuškami a podložkami zadarmo, sprchy a bar pri bazéne.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), TV/sat., klimatizácia, telefón, minibar, súprava na prípravu kávy a čaju, trezor, balkón alebo terasa. DRB: pozri DR, situované v záhrade. DRBP: pozri DRB, menšie, môžu však byť situované v menej priaznivej polohe.

Zábava

Animačný program Funtazie klub v období 24.6.-29.8.2020

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do vody priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky, osušky a podložky zadarmo. Sprchy na pláži, bar na pláži.

Program all inclusive

Skoré kontinentálne raňajky (06.00-07.00 hod.) Raňajky obed a večera formou bufetu Možnosť večere v reštauráciách a la carte za doplatok Snack pri bazéne (11.00-17.00 hod.) a na pláži (15.00-17.00 hod.) Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (09.30-02.00 hod.) Zmrzlina (12.00-15.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: tenisový a squashový kurt (osvetlenie za poplatok), posilňovňa, biliard, stolný tenis. Za poplatok: vodné centrum s prenájmom lodiek, potápačská škola, škola windsurfingu, jazda na koni.

Pre deti

Detská postieľka zadarmo, detská stolička v hlavnej reštaurácii, detský oddelený sladkovodný bazén - bazénik. Animačný program Funtazie klub v období 24.6.-29.8.2020.

Extra služby

Animačný program Funtazie klub v období 24.6.-29.8.2020

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetová kaviareň, WiFi na izbách.

Platobné karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRB): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti / 1 dospelý + 2 deti Dvojlôžková izba (DRBP): 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa Dieťa do 15 rokov.

Doba transferu

15 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Giftun Azur Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu