40 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Globales Lord Nelson Hotel ***

Poloha

Priamo v mestečku Santo Tomás. V pešej vzdialenosti od hotela nákupné možnosti, bary a reštaurácie. Hlavné mesto Mahon cca 26 km, Ciutadella cca 25 km. Letovisko Es Migjorn cca 8 km.

Vybavenie

177 izieb, vstupná hala s recepciou, 2 výťahy (v hlavnej budove), hlavná reštaurácia, bar/kaviareň. Vonku bazén, snack bar pri bazéne, terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, osušky zadarmo.

Izby

DRT: kúpeľňa/WC (sušič na vlasy), individuálna klimatizácia, telefón, TV/sat., trezor za poplatok, balkón. Lôžko na spanie s rozmerom 1,35 m. DRP: pozri. DRT, bez balkóna.

Zábava

Pravidelné animačné programy pre dospelých.

Stravovanie

Raňajky a večera formou bufetu. Možnosť dokúpiť si program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá pláž Santo Tomás s pozvoľným vstupom do mora cca 50 m od hotela (prístup po drevených mostíkoch; miestami pri vstupe do vody
kamenisté podložie), ležadlá a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahký snack počas dňa (mimo časov hlavných jedál), zmrzlina v bare pri bazéne Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00–23.30 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis, volejbal, pétanque a športové aktivity v rámci animačných programov. Za poplatok: biliard, fintess, vodné športy na pláži, golfové ihrisko Son Parc cca 30 km.

Extra služby

Hotel akceptuje len klientov od 18 rokov.

Internet

Za poplatok: WiFi v lobby, internetový kútik v lobby.

Platobné karty

VISA, EC / MC

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRP/DRT): 2 dospelí /Len pre dospelé osoby/

Doba transferu

40 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Globales Lord Nelson Hotel ***