Golden Beach Hotel

  Grécko, Kréta, Hersonissos

Hotel Golden Beach

    Grécko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis lokality

Kedysi rybárska dedinka, dnes rušné a obľúbené letovisko Hersonissos sa nachádza v zálive Malia, v oblasti bohatej na archeologické nálezy. Každý dovolenkár si tu nájde svoje - piesočnaté pláže, kaviarne s gréckou hudbou, bary, diskotéky aj historické pamiatky.

Info

Moderný hotel Golden Beach sa nachádza v atraktívnom stredisku Hersonissos priamo pri pláži. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 500 m nákupné možnosti 100 m letisko 25 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky dvojlôžkové izby na najvyššom poschodí, možnosť jednej prístelky (za príplatok) izby bočne orientované na morskú stranu pre dve osoby (za príplatok) izby priamo orientované na morskú stranu pre dve osoby (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy klimatizácia TV/SAT, telefón WiFi (zdarma) minichladnička trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Vybavenie hotela: recepcia, WiFi v hotelovej hale hlavná reštaurácia á la carte reštaurácia na pláži (za poplatok) lobby bar, bar pri bazéne bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) výťah minimarket

Stravovanie

polpenzia, raňajky a večere formou bufetovych stolov all inclusive (za príplatok) raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno (10.00 - 23.00) popoludňajšie občerstvenie v bare pri bazéne, káva (15.30 - 17.30)

Pláž

piesočnatá pláž s pozvoľnym vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava

biliard, stolny tenis vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2,5 hod. transfer cca 40 min

Základná cena zahŕňa

Letecká: ubytovanie podľa počtu dní s polpenziou (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základná cena nezahŕňa

Letecká - povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (29 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste). Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba detskú cenu letenky 179 € a povinné príplatky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fifo, IČ: 31443770. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Golden Beach ****
  • Lokalita podľa CK: Kréta
  • Miesto podľa CK: Hersonissos

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Golden Beach Hotel ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 20 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 073 232
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Nezáväzná objednávka

Hotel Golden Beach
    Grécko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion

Cena
1 074 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 073 232

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
822,08 €
povinný príplatok za all inclusive (1. lôžko) - osoba
0
126,00 €
príplatok za izbu bočne orientovanú na morskú stranu
0
63,00 €
príplatok za izbu priamo orientovanú na morskú stranu
0
189,00 €
príplatok za izbu na najvyššom poschodí
0
126,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
273,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
13,00 €