20 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Golden Beach Hotel ***

Popis

Vzdialenosť od letiska: 20 km Najbližšie mesto (km): Hersonissos (3 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 10 m

Základné informácie

Príjemný hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Hersonissos, kúsok od centra, kde nájdete reštaurácie, bary, taverny a obchody, a pár krokov od krásnej pieskovej pláže. K dispozícii je vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, bazén, Wi-Fi pripojenie.

Poloha

Hotel sa nachádza 20 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 3 km od centra mesta Hersonissos.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini chladničkou, telefónom a trezorom (za poplatok), kúpeľňou a fénom.

Pláž

Verejná piesková pláž je od hotela vzdialená len 10 metrov a delí ju od hotela cesta. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, k dispozícii je aj a la carte reštaurácia a lobby bar.

Pre deti

Pre deti je detská stolička v reštaurácii a detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava

Bez poplatku je hosťom k dispozícií vonkajší bazén, stolný tenis. Za poplatok je biliard.

Koncept

Hotel ponúka 2 možnosti stravovania: polpenziu alebo All inclusive. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetových stolov. All inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere, podávajú sa miestne alkoholické alebo nealkoholické nápoje, občerstvenie počas dňa. Nápoje mimo vyhradeného času a miesta, nápoje vo fľaši, importovaný alkohol sú za poplatok. Presný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta