1000 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Golden Days Hotel **

Poloha a popis

Apollo Beach je priestranný a moderný hotel, ktorý sa nachádza v obľúbenom letovisku Faliraki s množstvom taverien, nočných klubov a obchodíkov, priamo pri krásnej piesočnej pláži. Hotel je vzdialený od letiska a hlavného mesta Rhodos cca 14 km a 5 km od golfového ihriska Afandou. V blízkosti letoviska môžete navštíviť aj ďalšie vyhlásené pláže ako Tassos, Anthonny Quinn alebo Agathi. Autom alebo hromadnou dopravou sa potom môžete priblížiť k ďalším atrakciám ostrova - napr. Údolie Motýľov, Park Rodini alebo kláštor Filerimos.

Vybavenie hotela

Hotel disponuje 41 izbami typu štúdio alebo dvojlôžkovými izbami. Recepcia je tu otvorená 24 hodín denne, zmenáreň, nefajčiarske izby, krytý bazén, vonkajší bazén, biliardové stoly, rekreačná izba.

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb:

Štúdio - izba disponuje vlastným sociálnym zariadením, kúrením, telefónom, klimatizáciu (za poplatok), minibarom, sušičom vlasov, SAT-TV, balkónom alebo terasou.

Dvojlôžková izba - izba disponuje vlastným sociálnym zariadením, kúrením, telefónom, klimatizácia (za poplatok), minibarom, sušičom vlasov, SAT-TV, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

Stravovanie je formou : raňajky alebo možnosťou bez stravovania.

Pláž a plážový servis

Hotel sa nachádza 1 km od pláže.
Plážový servis je za poplatok.

Pre deti

Detský bazén.
Detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava

Vonkajší bazén, krytý bazén, biliardové stoly.

Služby v cene

Lehátka a slnečníky pri bazéne. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Klimatizácia, trezor. Ponuku služieb, ktoré sú za poplatok, získate po príchode do hotela.

Povolená hmotnosť batožiny

15 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos