Popis

Popis hotela Golf Residence **

Popis

Golf residence se nachází uprostřed 18-ti jamkového Golf Clubu Paradiso. Do města cesta trvá cca 5 minut. Od jezera je residence vzdálena 3 km. Vhodná pro milovníky golfu, přírody a klidného prostředí.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace (v Active Hotel Paradiso), bar, směnárna, wellness centrum a bazén (v Active Hotel Paradiso), parkoviště, úschovna kol, kyvadlová doprava do Peschiery, mini market v residenci Eden
Ubytování:
47 apartmánů s balkonem nebo terasou, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, Sat TV, sejf, klimatizace (červen-září)
MONO F2 (29 m2) - jednopokojový apartmán s rozkládací pohovkou pro 2 osoby
BILO F4 (40 m2) – dvoupokojový apartmán pro 4 osoby (navíc ložnice s manželskou postelí)
TRILO F6 (52 m2) – třípokojový apartmán pro 6 osob (navíc ložnice s manželskou postelí + pokoj se dvěma lůžky)
Vzdálenosti:
3 km od pláže, 300 m od centra

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Benátsko