150 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Green Garden Club ***

Popis

Hotel Green Garden Club se nachází v zálivu v blízkosti městečka Briatico. Soukromá pláž je vzdálena cca 100 m. Komplex je obklopenou zahradou s palmami.
Vybavení a služby:
recepce, bazén, bar, restaurace s terasou a výhledem na moře, wi-fi (za poplatek), animační programy, tenisový kurt, miniclub, dětské hřiště, parkoviště,
Ubytování:
2 – 4 lůžkové pokoje, klimatizace, TV, barová lednička, sejf, fén
pokoje se nachází v přízemí nebo v 1. patře (s balkonem/terasou)
Vzdálenosti:
100 m od soukromé pláže, 2 km Briatico

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria