500 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Grupotel Amapola ***

Poloha

V pokojnej polohe priamo na brehu menšieho jazera, v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie S’Albufera na severe ostrova. Obchody, reštaurácie a bary cca 400 m. Obľúbené letoviská Alcúdia a prístav Puerto de Alcúdia cca 5 km, letovisko C’an Picafort cca 7 km (spojenie linkovým autobusom, zastávka cca 400 m).

Vybavenie

156 izieb, 6 poschodí, vstupná hala s recepciou, výťahy, reštaurácia, bar. Vonku bazén, bar, terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo. Osušky za zálohu, výmena za poplatok.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV/sat., trezor za poplatok, balkón alebo terasa.

Zábava

Animačné programy počas dňa, pravidelne večerné zábavné vystúpenia.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá pláž Playa de Muro s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre deti cca 500 m, ležadlá a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Káva a čaj (16.00 – 17.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 – 23.45 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: tenis (umelý trávnik), multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal), stolný tenis, minigolf. Za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov a vodných bicyklov.

Pre deti

Bazén, ihrisko, animácie, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Pre handicapovaných

Na vyžiadanie DR prispôsobené pre hendikepovaných klientov. Bezbariérový pohyb v areáli hotela brátane vstupu do bazéna.

Internet

Zadarmo: WiFi v celom hoteli.
Za poplatok: internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Maestro.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Mallorca