100 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hermes Appartments

Popis lokality

Carevo - nachádza sa medzi pohorím Strandža a Čiernym morom na dvoch polostrovoch. Carevo je ideálne pre milovníkov príjemnej, pokojnej a romantickej dovolenky. Nájdete tu však dobré podmienky aj na jachting, windsurfing alebo potápanie.

Info

Club Hotel & Apartments Hermes je obľúbený štvorhviezdičkový klubový hotel, ktorý poskytuje komfortné ubytovanie, dobré služby a príjemné prostredie pokojného letoviska, a to všetkov blízkosti piesočnatej pláže. Vzdialenosti pláž 80 m centrum (Carevo) 250 m nákupné možnosti 150 m letisko 75 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky Junior Suity (za príplatok) s možnosťou dvoch prísteliek (spálňa a obývacia izba s kuchynským kútikom so základným vybavením) Senior Suity pre 5-6 osôb (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia (zdarma) TV/SAT, telefón WiFi, trezor (obe zdarma) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy minichladnička rýchlovarná kanvica detská postieľka (na vyžiadanie) balkón Vybavenie hotela: klimatizovaná vstupná hala s recepciou klimatizovaná reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar 2 vonkajšie bazény aquapark pre deti aj dospelých detský vonkajší bazén, vírivka (zdarma) ležadlá, slnečníky a matrace (zdarma) internetový kútik (za poplatok) WiFi (zdarma) detské ihrisko detská postieľka (na vyžiadanie) baby phone, nádoba na ohrev kojeneckých fliaš (kaucia) posilňovňa, stolný tenis biliard (za poplatok)

Stravovanie

Ultra all inclusive raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov neskoré raňajky občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky (11.00 - 18.00) polnočné občerstvenie v lobby bare (23.00 - 01.00) neobmedzená konzumácia vybraných miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, koktejlov a vybraných importovaných alkoholických nápojov v baroch a reštaurácii (09.00 - 02.00) konzumácia vybraných nápojov v bare na pláži (10.00 - 18.00) ležadlá a slnečníky na pláži - obmedzený počet

Pláž

piesočnatá pláž s pozvoľnym vstupom do mora ležadlá a slnečníky zdarma (v obmedzenom počte)

Šport a zábava

• animačný program pre deti aj dospelých (v češtine) • spoločenské hry • multifunkčné športové ihrisko (loptové hry, aerobic) • požičovňa bicyklov (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Košice, Poprad trvanie letu 1,5 hod. transfer cca 1 hod. a 30 min

Mienka CK

Bohaté animačné programy pre deti aj dospelych v slovenskom a českom jazyku robia z tohoto hotela vyhľadávané miesto pre strávenie pohodovej dovolenky plnej aktivít.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Carevo

Je prímorské mestečko ležiace cca 72 km južne od Burgasu na úpätí pohoria Strandža. Mnoho turistov pozná Carevo pod menom "Mičurin", ktoré dostalo mesto v roku 1948 na počesť ruského pestovateľa rastlín. Stále viac sa stáva turistickým strediskom s množstvom obchodíkov, barov, kaviarničiek a reštaurácií. Poloha mestečka - juh Bulharska - dáva záruky najteplejšej oblati celého bulharského pobrežia. Útulné mestečko s centrálnym námestíčkom obkoleseným kaviarňami a obchodíkmi, trhovisko, ktoré môžete navštevovať každý deň a stále objavíte niečo nové, more, pláže a dosbrosrdeční ľudia zanechávaj v každom návštevníkovi zážitky, kvôli ktorým sa sem každý rád vracia. K dobrej dovolenkovej atmosfére tiež prispieva skvelá diskotéka v prístave HENING. Okrem mestskej pláže si nenechajte ujsť severnú pláž - Arapyu, na ktorú sa dostenete otvoreným autobusom. Arapya je krásna, udržiavaná pláž s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých, so školou surfovania a potápania. Má takmer biely piesok. Rozhodne sa na ňu oplatí každý deň z Careva "cestovať" pár minút za pár drobných! Navyše, kto má rád príjemné prechádzky po pobreží, môže sa na Arapyu dostať aj po pobreží, cesta trvá cca 30 minút veľmi pomalou chôdzou. Ponúka aj južnú pláž - Nestinarsky, kde sa dopravíte typickým výletným vláčikom. Mestečko sa delí na dve časti. Stará časť Vasiliko je pôvodne grécka osada, kde môžete nájsť starý pravoslávny kostolík.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Carevo