Hotel Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Program
1: BRATISLAVA - DUBAJ

Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet z letiska Bratislava a prílet do Dubaja, transfer do hotela v emiráte Ras Al Khaimah. Ubytovanie.
2 - 7: POBYT V RAS AL KHAIMAH

Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov.
8: ODLET DO BRATISLAVY

Transfer na letisko a odlet a prílet do Bratislavy.
Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. V prípade pečiatky z Izraela v cestovnom pase môže byť vstup do Spojených arabských emirátov zakázaný.
Od 01.11.2015 je každý hosť ubytovaný v emiráte Ras Al Khaimah povinný zaplatiť pobytovú taxu 'Tourism Dirham'. Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Cena za izbu a noc:

5* hotel 20 AED (cca 5 EUR)

4* hotel 15 AED (cca 3,75 EUR)

3* a 2* hotel 10 AED ( cca 2,5 EUR)
Popis hotelu Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort ***** 5*

Popis: Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort sa nachádza medzi pohorím Hajjar a pobrežím emirátu Ras Al Khaimah. Počas golfu na 18-jamkovom ihrisku ponúka návštevníkom nezabudnuteľný výhľad na Arabský záliv. Tento 5-hviezdičkový rezort, patriaci k najkvalitnejším hotelom na Blízkom východe, disponuje 500 metrov dlhou súkromnou piesočnatou plážou, 2 bazénmi a obklopený je rozľahlou upravenou záhradou. Ponúka ľahký prístup k prístavu Al Hamra s mnohými nákupnými možnosťami. Transfer z letiska trvá cca 60 minút, do centra mesta Ras Al Khaimah len 15 minút.

Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 3 reštaurácie s miestnou i medzinárodnou kuchyňou, bar s nealko nápojmi, plážový bar, nočný klub, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, detské ihrisko, fitness centrum, SPA centrum, konferenčná miestnosť, tenisový kut, masáže, bankomat, kozmetický a kadernícky salón. Hotel má k dispozícii i požičovňu áut, obchod so suvenírmi, práčovňu a turistické centrum. Nesmieme zabudnúť na kvalitné 18-jamkové golfové ihrisko, ale ani na minigolf. Je čiastočne bezbariérový.

Pláž: krásna dlhá piesočnatá hotelová pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži i pri bazéne zdarma.

Zábava a šport: fitness centrum, tenisové kurty, golfové ihrisko (za poplatok), hotelové animácie, minigolf, mini klub, detské ihrisko, volejbal, vodné športy. Nákupné centrum Al Hamra je od hotela vzdialené 10 minút peši.

Stravovanie: raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii Al Shamal. Možnosť doobjednania polpenzie alebo All inclusive (raňajky, obedy a večere v Al Shamal, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, kokteily, čaj, káva); prípadne Á la carte v ktorejkoľvek z reštaurácii (Libanonská, Mai Tai, Le Chalet,...).

Vybavenie izieb: elegantne zariadené klimatizované izby vo vilách s typickou arabskou architektúrou je situovaných v tropickej záhrade, alebo neďaleko pláže. K dispozícii tu je kúpeľňa s WC, župan, fén, TV/SAT, rádio, minibar, trezor, Wi-Fi pripojenie za poplatok, žehlička a žehliaca doska, neustála izbová služba, balkón alebo terasa. Deluxe izby alebo Suity sú situované v hlavnej budove.

Základná cena zahŕňa

leteckú dopravu Bratislava - Dubaj - Bratislava s FLY DUBAI
stravu a vodu na palube lietadla
transfer letisko – hotel – letisko
7 x nocľah s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive
asistenciu slovenského alebo českého delegáta
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

letiskové taxy 199,- EUR/osoba, fakultatívne výlety, cestovné poistenie, pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi
Poznámka

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort *****
  • Lokalita podľa CK: Ras Al-Khaimah
  • Miesto podľa CK: Ras Al Khaimah

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort ******
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 068 394
Dnes 8–14.30 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Cena
1 237 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 068 394

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 237,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
89,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 8 dní - osoba
2
15,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €