Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hilton Cabo Verde Sal Resort *****

Výhody
  • luxusní hotel na pláži
  • dobré zázemí pro děti
  • restaurace na pláži
Popis hotelu

Luxusní hotel na pláži. Dobré zázemí pro děti. Restaurace na pláži.

Poloha

klidná, moře cca 40 m, centrum s obchody cca 1 km. Letiště cca 17 km.

Pláž

písečná pláž Santa Maria cca 15 m. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Bar na pláži.

Vybavení

241 pokojů, bufetová restaurace, 2 a-la-carte restaurace, lobby, 3 bary, kavárna, obchody, výtahy. Ve venkovním areálu bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Standard (A1A/A2A/A3A): cca 37 m2, sat. TV, telefon, trezor, minibar, kávovar, fén, klimatizace, sprcha, vana, balkon nebo terasa, výhled do krajiny.

Superior pokoje (A1C/A2C/A3C): cca 37 m2, s výhledem na bazén, jinak jako A2A.

Superior pokoje (A1E/A2E/A3E): cca 37 m2, s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Deluxe pokoje (A1G/A2G/A3G): cca 50 m2, balkon, s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Suite (A1H/A2H/A3H/A4H): cca 73 m2, posuvnými dveřmi oddělená ložnice a obývací pokoj, s výhledem na bazén nebo na moře, jinak jako A2A.

Další typy pokojů na vyžádání.
Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů v restauraci Magallanes. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů v restauraci Magallanes. Při rezervaci plné penze navíc oběd v baru u bazénu nebo v plážové restauraci. Alternativně večeře v plážové restauraci možná za příplatek, hosté obdrží kredit ve výši 25 €/os./den.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Večerní animační program. Za poplatek: vodní sporty (místní poskytovatel).

Internet

WiFi zdarma v celém hotelu.

Wellness

za poplatek: masáže.

Děti

miniklub (5–12 let), hlídaní dětí (5–12 let, za poplatek), dětské židličky, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění (letecky)

turistická taxa: cca 2 €/noc/os. od 16 let, platba v hotelu na místě.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, často skrátene označované ako Kapverdy, tvoria súostrovie 10 väčších ostrovov a niekoľkých menších ostrovčekov v tropickej časti Atlantického oceánu. Všetky ostrovy sú sopečného pôvodu a na mnohých z nich narazíme na pozostatky aktivít vulkánov. Napriek tomu sú jednotlivé ostrovy veľmi rôznorodé. Ostrovy Sal, Boa Vista a Maio sú skôr bez vegetácie, rovinaté, ale s prekrásnymi plážami. Ostatné ostrovy sú viac skalnaté, zelené a nájdeme tu aj plantáže a mahagónový háj. Kapverdské ostrovy sú čoraz viac obľúbené medzi slovenskými turistami pre svoju exotickú povahu, ale zároveň aj prijateľnú cenu. Každý ostrov je niečím jedinečný, odlišný a ponúka možnosť prežiť dovolenku buď na jednom ostrove s možnosťou podniknúť výlety aj na ďalšie ostrovy, alebo ísť na celkovú okružnú cestu po ostrovoch.

S platnosťou od 1. 1. 2019 přistoupili Kapverdy k zrušeniu vízovej povinnosti pre občanov krajín EU pri cestách s pobytom do 30 dní. K vstupu na Kapverdy je vyžadovaný cestovní pas (platný najmenej 6 mesiacov po ukončení pobytu) a úhrada letiskovej bezpečnostnej taxy vo výške 3.400 kapverdských escudov.

Ďalej sa v kapverdských ubytovacích zariadeniach vyberá vládna turistická taxa cca 2 EUR/noc/os. nad 16 rokov. Taxa sa hradí len za prvých 10 nocí v jednom ubytovacom zariadení.

 

Hotely Sal