Hotel Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Číslo zájazdu: 1 068 393
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Program
1: BRATISLAVA - DUBAJ

Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet z letiska Bratislava a prílet do Dubaja, transfer do hotela v emiráte Ras Al Khaimah. Ubytovanie.
2 - 7: POBYT V RAS AL KHAIMAH

Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov.
8: ODLET DO BRATISLAVY

Transfer na letisko a odlet a prílet do Bratislavy.
Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. V prípade pečiatky z Izraela v cestovnom pase môže byť vstup do Spojených arabských emirátov zakázaný.
Od 01.11.2015 je každý hosť ubytovaný v emiráte Ras Al Khaimah povinný zaplatiť pobytovú taxu 'Tourism Dirham'. Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Cena za izbu a noc:

5* hotel 20 AED (cca 5 EUR)

4* hotel 15 AED (cca 3,75 EUR)

3* a 2* hotel 10 AED ( cca 2,5 EUR)
Popis hotelu Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa ***** 5*

Popis: exkluzívny hotelový komplex sa nachádza v jednej z najkrajších zátok emirátu Ras Al Khaimah. Hotel sa nachádza 5 minút od centra mesta Ras Al Khaimah a 15 minút od miestneho trhoviska a golfového ihriska. Vzdialenosť od Dubaja je cca 90 km. Trikrát týždenne je k dispozícii za poplatok autobusová doprava do Dubaja.

Vybavenie: 11 reštaurácii a barov, 4 bazény (hlavný bazén s morskou vodou), 2 detské bazény (jeden bazén s tobogánom), detské ihrisko, sauna, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, parkovisko, práčovňa, kozmetický salón, masáže, čistiareň, zmenáreň, denná tlač, požičovňa áut, 24-hodinový servis.

Pláž: piesočná pláž s jemným pieskom. Ležadlá a slnečníky zdarma.

Zábava a šport: multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, šípky, biliard, detské ihrisko, diskotéka, fitness centrum, wellness, plážový volejbal, vodné športy na pláži za poplatok, 18-jamkové golfové ihrisko Tower Links je vzdialené 15 minút jazdy od hotela.

Stravovanie: raňajky formou bufetu, večera za príplatok. Možnosť dokúpenia programu All inclusive – raňajky, obed a večere formou bufetu, nealkoholické nápoje, pivo a víno miestnej výroby v hlavnej reštaurácii a plážovom bare (12:00–24:00 hod.).

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, minibar, fén, telefón, LCD TV, rádio, trezor, set na prípravu kávy a čaju, internet za poplatok, balkón alebo terasa. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti.

Základná cena zahŕňa

leteckú dopravu Bratislava - Dubaj - Bratislava s FLY DUBAI
stravu a vodu na palube lietadla
transfer letisko – hotel – letisko
7 x nocľah s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive
asistenciu slovenského alebo českého delegáta
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

letiskové taxy 199,- EUR/osoba, fakultatívne výlety, cestovné poistenie, pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi
Poznámka

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa *****
  • Lokalita podľa CK: Ras Al-Khaimah
  • Miesto podľa CK: Ras Al Khaimah

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa *****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 068 393
Dnes 7.30–17 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Cena
1 337 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 068 393

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 337,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
109,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 8 dní - osoba
2
15,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
7,00 €