500 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hilton Sharm Dreams Resort *****

Poloha:
Hotel je umiestnený v samom srdci Naama Bay s mnohými zábavnými a nákupnými možnosťami. Od letiska v Sharm El Sheikh je vzdialený cca.12 km. Zdieľa súkromnú pláž hotela Hilton Fayrouz, ktorá je vzdialená cca. 150 metrov.

Popis:
Tento komfortný rezort má celkom 314 izieb rozložených do niekoľkých budov. Okrem lobby s recepciou tu nájdete reštauráciu s terasou, 2 á la carte reštaurácie, bar a obchody. V priestranných a štýlovo upravených záhradách nájdete aquapark so 7 bazénmi (jeden vyhrievaný), obklopený slnečnými terasami. Stoličky, vankúše, uteráky a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Snack bar ponúka občerstvenie a ľahké jedlá.

Izby

Izby sú vybavené vaňou/sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom, minibarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou. Jednoposteľová izba = dvojlôžková izba pre jednu osobu.

Šport

Zadarmo: stolný tenis, volejbal, bazén, posilňovňa a ďalšie služby s animačným programom. Za poplatok: potápačské centrum, vodné športy, golf, driving range, putting green, tenisový kurt. Živá kapela hrá každý deň až do polnoci.

Pre deti

Detské ihrisko, stráženie detí, mini klub (4-12 rokov), detský bazén.

Stravovanie

All-Inclusive zahŕňa: raňajky formou bufetu, neskoré raňajky, obed formou bufetu, šalátový bar a rôzne občerstvenie, zmrzlina, popoludňajšia čaj s výberom čaju/kávy a sušienky, večera formou bufetu, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hodín - 2.00 hodiny. 2 fľaše vody v minibare (doplňovaný denne).

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Hotely Sharm El Sheikh