100 m od pláže | Typ pláže: mólo, kamienková, betónové pláty

Popis

Popis hotela Holiday Village Jezera-Lovišča ***

Název zájezdu dle CK

Holiday Village JEZERA - LOVIŠĆA

Poloha

komplex jednoposchodových radových pavilónov vo svahu, obklopených zeleňou, v blízkosti NP Kornati.

Vybavenie a služby

reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, market, tanečná terasa.

Ubytovanie

2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, chladničkou, fénom, balkónom, Wi-Fi, s možnosťou prístelky. Izby 2+2 B FAM - dve 2lôžkové izby so spoločným vchodom.

Šport a zábava

tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, aerobic, ihrisko na loptové hry, detské miniihrisko, animácie, požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.

Pláž

prevažne okruhliaková, čiastočne betónová, vhodná pre deti, cca 100 m.

Doplňujúce informácie

pre svoju polohu v blízkosti NP Kornati je toto stredisko veľmi vyhľadávané najmä u osôb s vlastným člnom - na vyžiadanie možno rezervovať miesto pre uviazanie člnu (počet miest je obmedzený - platí sa na mieste). Vďaka pokojnej atmosfére a krásnemu kúpaniu tiež ideálny pre rodinnú dovolenku. Check in od 16:00/Check out do 09:00 hod.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.