20 m od pláže | Typ pláže: mólo, kamenistá

Popis

Popis hotela Hotel Adriatic **

Popis

Hotel Adriatic v Umagu se nachází cca 2 km od centra města, ve středisku Punta, v blízkosti moře.

Vybavenost

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, lobby bar s venkovní terasou (večery s hudbou), restaurace á la carte, klimatizovaný sál pro semináře apod. pro 30-50 osob, kadeřnický salón, internetový koutek na recepci (za poplatek). Trezor možný na recepci (za poplatek).

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a jednolůžkové. Některé pokoje mají balkon. Pokoje jsou jednoduše zařízeny, nemají klimatizaci.. Hotel má také čtyřlůžkové apartmány pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Stravování

7x polopenze - švédský stůl, neomezeně nápoje k večeři z automatu - víno červené a bílé, voda, ovocné šťávy, pivo

Pláž

Pláže jsou s betonovými platy, místy vstup pozvolný, místy hloubka.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží blízké sportovní centrum s 8 tenisovými dvorci, školou tenisu a dalšími službami. Hosté mohou využít turistický vláček, který jede až do centra Umagu. V blízkosti se nachází obchod a lodní přístav.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Istria