100 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Aktinia Beach ***

Doporučení

Hotel Aktinia je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru, komfortní ubytování a služby all inclusive. K atraktivitě hotelu přispívá bezesporu i jeho poloha nedaleko pláže.

GPS

42.6726965,27.7073956

Pláž

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. Vše za poplatek.

Pláž

cca 200 m

Pláž

200

Poloha

Hotel se nachází v jižní části letoviska a je vzdálen cca 200 m od pláže.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), odpolední občerstvení v restauraci v době od 15:00 do 17:00 h (káva, čaj, sendviče, pizza, ovoce, zákusky, zmrzlina), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 11:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

V hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky (maximální obsazenost dva dospělí) a dvoulůžkové pokoje DELUXE s možností dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti). Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem a chladničkou.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, mezinárodní animační programy pro děti i dospělé, obchod.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, sportovní vyžití.
Za poplatek: trezor v recepci, prádelna, lékař.

Název

Aktinia

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.