450 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Arda **

Poloha

Hotel Arda se nachází ve východní části Slunečného pobřeží, pouhých 200 m od pláže. V okolí hotelu mají klienti k dispozici mnoho supermarketů, obchodů, kaváren, restaurací, barů apod. Historické centrum městečka Nessebar je vzdálené cca 5 km, hosté mají možnost se do Nessebaru dopravit místním autobusem (zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu). Mezinárodní letiště v Burgasu se nachází cca 30 km.

Vybavení Hotelu

Hotel byl renovován v roce 2017 a svým hostům nabízí recepci, trezory (za poplatek), směnárnu, půjčovnu aut, internetové Wi-Fi připojení v lobby zdarma, obchody, lobby bar, hlavní restaurace, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma, bar u bazénu a vodní sporty na pláži (za poplatek).

Vybavení pokoje

Ubytování je ve dvoulůžkových standardních pokojích s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, toaleta, vysoušeč vlasů – na vyžádání na recepci), klimatizací, telefonem, TV, minibarem a balkonem. Na vyžádání je možný Apartmán, kde jsou možné až dvě přistýlky (za příplatek).

Pláž & plážový servis

Písečná pláž se nachází pouhých 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů od místních poskytovatelů (za poplatek).

Stravování

Snídaně nebo polopenze dle zvolené varianty.
POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje u večeří si klienti hradí extra.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.