400 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Ausonia ***

Poloha: Hotel Ausonia, který leží v části Rimini Marina Centro, je vzdálen 5 minut ( 250 m) od pláže a Viale Vespucci, nejoblíbenější třídy v Rimini.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, Wi-Fi připojení na pokojích zdarma.
Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou, WC, TV, trezorem, balkónem, klimatizací. Wi-Fi a dětská postýlka zdarma.
Strava: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu, salátový bufet. V ceně jídla ½ vody a ¼ vína.
Pláž: Písčitá pláž je vzdálena 250 metrů od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Emilia Romagna