Hotel Balaton

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

Hotel Balaton

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis, poloha

Hotel Balaton sa nachádza v južnejšej časti Slnečného pobrežia v blízkosti hotela Bajkal, cca 200 m od pláže s jemným pieskom, v blízkosti početných zábavných a nákupných možností.

Ubytovanie

Ubytovanie:zrekonštruované a vkusne zariadené menšie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú zariadené účelným nábytkom. Každá izba má TV, telefón, minichladničku, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou a WC) a balkón.

Vybavenie hotela

Vybavenie:vstupná hala s posedením, recepcia, zmenáreň, trezor na recepcii (za poplatok), parkovisko, minimarket, internet na recepcii (za poplatok), reštaurácia, vonkajšia terasa so sedením, lobby bar, pool bar, výťah v hlavnej budove, rozľahlý vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou a slnečnou terasou, záhrada, slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma), malé detské ihrisko, masáže (za poplatok).

Stravovanie

Stravovanie:Raňajky sú podávané formou bufetu, možnosť doobjednať večere alebo all inclusive formou bufetu. All inclusive zahŕňa: raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, popoludní sladké pečivo, káva, čaj. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby podávané v reštaurácii hotela v čase od 10:00 - 23:00 hod.

Pláž

Pláž: piesočnatá, rozsiahla, s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok), bary, reštaurácie s posedením a pohľadom na more, vodné skútre a bicykle, windsurfi ng, jazda na banáne, masáže, minigolf, vodné lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, jazda na kočoch a kolky (za poplatok).

Názor CK

Hotel Balaton- mladé páry Obklopuje ho záhrada, pohodlné izby a dostupná piesková pláž. Tento hotel je vhodný najmä pre mladé zaľúbené páry, ktoré vyhľadávajú vzruch, majú radi nakupovanie a zábavu. Požičajti si vodný skúter, prejdite sa kočom alebo vyleťte na padáku. Všetky tieto atrakcie má pre vás Balaton k dispozícii.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Balaton **
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 150 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 056 122
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-balaton-slnecne-pobrezie-bulharsko-z1056122/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.