Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Begeti Bay ***

Popis

Vzdialenosť od letiska: 73 km Najbližšie mesto (km): Rethymno (13 km) Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 100 m

Základné informácie

Obľúbený hotel sa nachádza v príjemnej a pokojnej zátoke v časti Scaleta, ktorá je vzdialená asi 13 km od mesta Rethymno. K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, TV miestnosť, bazén, detský bazén, detský klub.

Poloha

Hotel sa nachádza v letovisku Scaleta, letisko v Heraklione je vo vzdialenosti 73 km, Rethymno 13 km.

Vybavenie izieb

Štandardne izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, SAT-TV, mini chladničkou, setom na prípravu teplých nápojov, telefónom, trezorom, kúpeľňou s WC.

Pláž

Pieskovo-kamienková pláž sa nachádza 100 m od hotela. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne bez poplatku, na pláže za poplatok.

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia s tradičnou aj medzinárodnou kuchyňou, bar.

Pre deti

Pre deti je mini klub (4-12 rokov), animácie, detské ihrisko, detsky bazén, detská stolička v reštaurácii a detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava

Pre hosti je hudobný večer v určené dni.

Koncept

Koncept All inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere, podávajú sa miestne alkoholické alebo nealkoholické nápoje, občerstvenie počas dňa. Presný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta