Popis

Popis hotela Hotel Belica ***

Popis ubytování

5-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích. Herní místnost. Vstup na terasu, k bazénu. 3x WC zvlášť. V horním patře: vstup s klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 180 cm). Kancelář. Jídelna s otevřený krb. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC, hydromasážní sprcha. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na balkon. Koupelna/WC, vířivou vanou. Malý balkon, terasa 50 m2. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Počítač (zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Popis

Rodinný dům Montes". Ve čtvrti Monte Serpente 3 km od centra Pula, klidná, slunná poloha, 5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený) s rostlinami a květinami, bazén hranatý, vyhřívaný (24 m2, hloubka 150 cm, 14.05.-17.09.). Venkovní sprcha, gril, dětské hřiště (skluzavka). V domě: přístup na internet, biliár, pračka. Parkovací místo (8 x, kryté) u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 850 m, skalnatá pláž 5 km.

"

Primorsko

Bývalá rybárska dedinka, ktorá sa v priebehu roka rozrástla na známe turistické centrum, sa nachádza 54 km od Burgasu. Je to veľmi živé mesto. Vedľa obchodov, reštaurácií, barov, diskoték, a klubov sa nachádzajú zmenárne, pošta, banka, 24 hodinová zdravotná služba i ovocný trh. Môžete tu navštívit veľa kaviarní (niektoré ponúkajú internet) a štýlových reštaurácii, kde sú poriadané rôzne kultúrne a spoločenské akcie za priaznivejšie ceny než v hotelových strediskách. I tí najnročnejší klienti si tu prídu na svoje. Iba v Primorská nájdete nápisy ulíc i jedálne lístky v reštaurácii v slovenčine. Návštevníkom letoviska Primorsko je tiež k dispozícii slovenské informačné stredisko.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Primorsko