Hotel Bijou

  Bulharsko, Nesebar, Ravda

BIJOU

    Bulharsko, Nesebar, Ravda
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 26 km Najbližšie mesto (km): Ravda 100 m Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 10 m

Základné informácie

Bijou Hotel je príjemný rezort, ktorý ponúka kvalitné služby a servis. Elegantné, ale jednoduché ubytovanie osloví skôr nenáročných hostí. Výhodou tohto hotela poloha blízko pri pláži a zároveň centrum ravdy s mnohými obchodíkmi, reštauráciami a barmi. K vybaveniu hotela patrí 48 izieb na 5 podlažiach s výťahom. Recepcia, reštaurácia s vonkajšou časťou, lobby bar, bar pri bazéne, a bazén na terase, parkovisko, práčovňa, obchody, Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela.

Poloha

Hotel Bijou leží priamo na pláži v dedine Ravda, ktorej centrum je vzdialené cca 100 m. Hotel ponúka výhľad na malebnú zátoku starého mesta Nessebar, zapísaného medzi pamiatkami UNESCO. Hotel je vzdialený od medzinárodného letiska v Burgase 26 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, Wi-Fi, telefónom, TV, chladničkou, kúpeľňou so sprchou, fénom a wc. Trezor je možné využiť za poplatok na recepcii.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 10 m od hotela. Ležadlá a slnečníky na pláži hotel neposkytuje.

Strava

V hoteli je hlavná reštaurácia s terasou ponukajúca jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, lobby bar a bar pri bazéne.

Pre deti

Pre deti je určený vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Šport a zábava

Pre hostí je k dispozícii  vonkajší  bazén, ktorý sa nachádza na streche hotela (ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma).

Wellness

Pre hosti je k dispozícii vírivka a masáže za poplatok.  

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného bufetu alebo výberom z menu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Bijou ***
Typ pláže: mólo, piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 100 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 820 949
dnes zatvorené

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-bijou-nesebar-bulharsko-z820949/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.