50 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Biokovka ***

V samom srdci Dalmácie, v dobre známej ekologickej rezervácii Makarskej riviéry, na úpätí nádhernej hory Biokovo, jednej z najvyšších hôr v Stredomorí, leží Hotel Biokovka, pri ktorom je jedna z najkrajších a najdlhších pláží Jadranu, ohraničená borovicami a stredomorskou vegetáciou.  Oáza pre turistiku, rekreáciu a liečebné pobyty v kombinácii s Makarskou, ktorá sa opäť stala hitom, kultúrnym a športovým centrom tejto časti Jadranu.

Rekreačno-rehabilitačný komplex na západnom okraji Makarskej v píniovom lesíku, 15 min. chôdze od centra, 80 m od štrkovej pláže. Na pláži je výťah pre osoby so špeciálnymi potrebami.

VYBAVENIE:
reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, spoločenská miestnosť, internetový kútik, Wi fi zdarma, kaderníctvo, na pláži snack bar, ambulancia, taverna, krytý bazén s vyhrievanou morskou vodou, liečebno-rehabilitačné procedúry, výťah, bezplatné parkovisko, bezbariérový prístup.

UBYTOVANIE:
Izby po rekonštrukcii, s klimatizáciou. 2-lôžkové izby, kúpeľňa, TV-SAT, balkón na morskú stranu alebo na hory. Prístelka je možná v izbe na morskú stranu. Niektoré izby s bezbariérovým prístupom. Wi fi na izbách zdarma.

STRAVOVANIE:
polpenzia – raňajky a večera bufet (možnosť doobjednania obedov) alebo raňajky a obed.

ŠPORT A ZÁBAVA:
v cene: dva bazény s morskou vodou s teplotou 26-36 °C, za príplatok: moderné fitnescentrum, 2 fínske sauny, neďaleko hotela tenisové centrum, stolný tenis, minigolf, vodné športy.

K dispozícii detské ihrisko v parku, tanečná terasa.

<

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotel Biokovka ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu