50 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Blue Sky ****

Blue Sky Hotel & Suites si Vás získa krásnym, útulným areálom a skvelou polohou na skok od pláže. Zároveň sa nachádza v blízkosti centra mesta Alanya, kde nájdete množstvo obchodov, barov, či reštaurácií.

Poloha:
Hotel sa nachádza priamo v meste Alanya. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hoteli, prípadne aj v blízkom okolí. Samotné centrum mesta je situované len 2 km od hotela. Hotel je vďaka svojej polohe ideálnou voľbou pre tých, ktorí trávia svoju dovolenku aktívne a radi spoznávajú okolie. Od medzinárodného letiska Antalya je hotel vzdialený 120 km a od centra rušnej Antalye 130 km.

Vybavenie:
7- poschodová budova, 137 izieb, 3 výťahy, recepcia, lobby s WiFi, 2 reštaurácie (hlavná reštaurácia, corner reštaurácia), 4 bary, vonkajší bazén, miniklub (4 – 12 r.), večerný program, plážový volejbal,stolný tenis, šípky. Za poplatok: turecké kúpele, sauna, masáže, požičovňa áut, herná miestnosť, kaderníctvo.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (26 - 33 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., rodinné izby (45 - 55 m2, 2 miestnosti, max. 4+1), centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, minibar, balkón. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 09:30, neskoré raňajky 09:30 - 10:30, obedy 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:00, polnočné občerstvenie 22:00 - 24:00, snack 12:30 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 17:00 - 18:00, nočný snack 00:00 - 07:00, bar pri bazéne 10:30 - 24:00, corner bar 12:30 - 24:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: importované nápoje, turecká káva, čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel je situovaný len 20 mod piesočnatej pláže so štrkovým vstupom do mora, na ktorú sa dostanete cez miestnu komunikáciu. Nealkoholické nápoje v plážovom bare 08:30 - 19:00 sú k dispozícii zadarmo. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a matrace sú k dispozícii za poplatok. Na pláži môžete taktiež využiť širokú ponuku vodných športov za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya