50 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Bora Bora ***

Popis a poloha

Hotel Bora Bora sa nachádza v pokojnej a tichej oblasti Slnečného pobrežia. Piesočnatá pláž je od hotel vzdialená necelých 200 metrov a centrum Slnečného pobrežia zhruba 3 kilometre. Avšak po blízku hotela sa nachádza niekoľko lahodných reštaurácií, zaujímavých barov a podnikov a taktiež aj rôzne atrakcie.

Vybavenie hotela

Hotel Bora Bora má vo svojom areály bazén, záhradu, taktiež môžete vyskúšať masáže, ktoré sú za poplatok. Recepcia je pre Vás otvorená nepretržite a môžete si na nej rezervovať trezor, ktorý je za poplatok, požičať bicykel alebo objednať si služby práčovne a žehlenia. Wi-Fi pripojenie je v hoteli zadarmo a taktiež aj parkovisko.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Bora Bora majú balkón, z ktorého si môžete užiť výhľad na more, TV, Wi-Fi pripojenie, minibar a niektoré izby majú vybavenú aj kuchynku,

Stravovanie

Tradičnú bulharskú kuchyňu tak ako aj rôzne medzinárodne jedlá môžete ochutnať v hotelovej reštaurácií a v bare Vám ponúknu na výber z množstva chutných exotických miešaných nápojov.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie