Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa

  Taliansko, Kalábria, Praia a Mare

BORGO DI FIUZZI

    Taliansko, Kalábria, Praia a Mare
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Charakteristika

hotelový komplex postavený v antickom štýle sa nachádza na tyrhénskom pobreží priamo pri pláži a má krásny výhľad na ostrov Dino a jeho jaskyne. Svojim klientom ponúka veľké športové vyžitie.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch pristielekSPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizácia, balkón alebo terasa. (prístelky formou poschodovej postele)

Postieľka

na vyžiadanie pri rezervácii, 10 €/deň.

Stravovanie

raňajky, obedy i večere formou bufetu, nápoje počas obeda a večere: voda, pivo, víno, nealko. Bar pri bazéne (9:00-23:00) alko nápoje, nealko nápoéje, pivo, víno, voda, káva.

Služby

recepcia, Wi-Fi (na recepcii), 3 reštaurácie - L´Isola (hlavná reštaurácia), L´Isola che non c´é (pre deti 4-14 rokov), Borgo (a la carte), bazén pre dospelých a pre deti, animačné programy a miniclub (cca 1/6-25/9), aerobic, tenisový kurt, ihrisko na futbal, plážový volejbal, fitness, aquagymnastika, pilates, jóga, kurzy tanca, kanoe (s inštruktorom), wellness centrum.

Parkování

mimo areálu (zdarma), garáže v hoteli 10 €/deň.

Vzdialenosť od centra

2,5 km.

Vzdialenosť od pláže

priamo pri pláži.

Pláž

jemný a hrubý štrk s okruhliakmi, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ izba) zahrnutý v cene pobytu.

Zviera

nepovolené.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa ****
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 20 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 727 826
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-borgo-di-fiuzzi-kalabria-taliansko-z727826/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.