| Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Burgas Beach ****

Popis lokality

Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktory ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historicky Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorskym letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitny jemny piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štylové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.

Info

Hotel Burgas Beach s krásnym výhľadom na celé Slnečné pobrežie sa nachádza na dlhej a širokej piesočnatej pláži v južnej časti letoviska. Výhodou hotela je bazén s tobogánmi. Vzdialenosti pláž 10 m centrum 800 m nákupné možnosti 100 m letisko 35 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky izby orientované na morskú stranu (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, telefón klimatizácia, minichladnička vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón Vybavenie hotela: recepcia s trezorom (za poplatok) WiFi v lobby a spoločných priestoroch (zdarma) reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne bazén, bazén s tobogánom, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) Spa a Beauty centrum (za poplatok) posilňovňa výťahy

Stravovanie

All inclusive. raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov neskoré raňajky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, čaj a káva (10.00 - 23.00) ľahké občerstvenie v bare pri bazéne (11.00 - 15.00) zmrzlina a koláče (15.00 - 18.00) dvakrát týždenne tématické večere

Pláž

priestranná, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava

denný a večerný animačný program pre deti a dospelých detské ihrisko aerobic šípky, stolný tenis biliard (za poplatok) tenisové kurty (cca 500m od hotela, za poplatok) karaoke, diskotéky vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min

Mienka CK

Bližšie k pláži to už nejde. Hotel je z troch strán obkolesený piesočnatou plážou. Má plavecký bazén a bazén s tobogánmi, kde sa organizuje denná animácia. Poskytuje spoľahlivé služby a patrí medzi najznámejšie hotely v letovisku.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie