Hotel Burgas Beach

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

Hotel Burgas Beach

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Pôvodná cena
624 EUR/os

Cena
594 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 041 902
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis lokality

Slnečné pobrežie - polkruhovitý záliv z jednej strany ohraničený obcou Sv. Vlas, z druhej starobylým centrom Nesebaru. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistežie pláže Európy. Priamo v letovisku sa nachádza vodný park Action Aquapark s bohatou ponukou zážitkov pre malých i veľkých. V rozľahlom areáli plnom sviežej zelene možno nájsť desiatky vodných atrakcií, tobogany, rieku, fontány, mini ZOO, ale aj príjemné miesta na opaľovanie a pohodový relax. Samozrejme nechýbajú ani skvelé tematické reštaurácie a bary. Okrem pláže, aquaparku a vodných športov patrí medzi veľmi obľúbené atrakie neďaleká historická lokalita Nesebar (UNESCO). Staré drevené domy obložené kameňom, krivoľaké uličky, "skryté" kostolíky, reštaurácie a taverny s výhľadom na more a skvelá dovolenková atmosféra očaria každého turistu. Tento "starý" svet leží na polostrove, ktorý s pevninou spája len úzka kilometrová šija.

Info

Hotel Burgas Beach s krásnym výhľadom na celé Slnečné pobrežie sa nachádza na dlhej a širokej piesočnatej pláži v južnej časti letoviska. Výhodou hotela je bazén s toboganmi. Vzdialenosti pláž 10 m centrum 800 m nákupné možnosti 100 m letisko 35 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky izby orientované na morskú stranu (za príplatok) izby bočne orientované na morskú stranu (za príplatok) štúdiá pre 2 - 3 osoby (za príplatok) rodinné izby pre 4 - 5 osôb (za príplatok) jednolôžkové izby (info v CK) TV/SAT, telefón klimatizácia, minichladnička trezor a WiFi (obe zdarma) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy detská postieľka (za príplatok) balkón Vybavenie hotela: recepcia s trezorom (za poplatok) WiFi v lobby a spoločných priestoroch (zdarma) reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne bazén, bazén s tobogánom, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) Spa a Beauty centrum (za poplatok) posilňovňa

Stravovanie

All inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov neskoré raňajky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, čaj a káva (10.00 - 22.00) ľahké občerstvenie v bare pri bazéne (11.00 - 15.00) zmrzlina (15.00 - 18.00) 2x týždenne tematické večere

Pláž

priestranná, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava

denný a večerný animačný program pre deti a dospelých detské ihrisko, šípky, stolný tenis aerobic tenisové kurty (cca 500m od hotela, za poplatok) vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min

Základná cena zahŕňa

Letecká: ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základná cena nezahŕňa

Letecká - povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer a komunálny poplatok): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (27 €). Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba detskú cenu letenky 169 € a povinné príplatky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fifo, IČ: 31443770. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Burgas Beach ****
  • Lokalita podľa CK: Slnečné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Burgas Beach ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 10 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 041 902
Dnes 7.30–17 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

Hotel Burgas Beach
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Pôvodná cena
624 EUR/os

Cena
594 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 041 902

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
559,20 €
príplatok za izbu orientovanú na morskú stranu
0
63,00 €
povinný príplatok za izbu bočne orientovanú na morskú stranu - celá ubytovacia jednotka
1
35,00 €
príplatok za štúdio pre 2 až 3 osoby
0
133,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
37,00 €