Hotel Calabrisella

  Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

Hotel Calabrisella

    Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Letovisko

Capo Vaticano

Umístění

Malý hotel s přátelskou atmosférou leží v centru střediska Capo Vaticano, cca 65 km od letiště; autobusová zastávka u hotelu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž Groticelle se nachází cca 1000 m od hotelu; lehátka, slunečníky a hotelový bus zdarma.

Hotel

Recepce, výtah, restaurace s obsluhou, bar v lobby a u bazénu, konferenční místnost, WiFi ve společných prostorách zdarma. Cca 200 m od hotelu bazén (v provozu červenec-srpen), dětské brouzdaliště.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem; za poplatek chladnička (cca 50 EUR/týden), dětská postýlka (na vyžádání).

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení večeří nebo plné penze.

Rekreace

Tenisový kurt, fotbal, animace v italštině (červenec-srpen), diskotéka, dětský koutek.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Calabrisella ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 1200 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 000 341
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-calabrisella-kalabria-taliansko-z1000341/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.