250 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Catalonia ***

Poloha

Hotel leží v obľúbenom letovisku Calella na pobreží Costa del Maresme, 40 km od letiska v Girone. V blízkosti hotela sú obchody, kaviarne a reštaurácie.

Vybavení

Hotel po rekonštrukcii, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, TV miestnosť, internetové pripojenie (WiFi v lobby zadarmo).

Pokoje

Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, možnosť prenájmu chladničky a zrezoru, balkón. Možnosť až dvoch prísteliek.

Pláž

Hotel je vzdialený 250 metrov od širokej piesočnatej pláže. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii za poplatok.

Sport

Vonkajší bazén na streche hotela, biliard, herňa.

Stravování

Polpenzia, plná penzia alebo All inclusive formou bufetu. All inclusive zahŕňa:-raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby-11: 00 - 18:00 občerstvenie (sendviče, hot dog, pizza, hamburgery, zmrzlina)-10: 00 - 22:00 nealkoholické a alkohlické nápoje miestnej výroby

Děti

Bazénik.

Poznámka

Letecká preprava je zaistená pravidelnou linkou. Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede. V Katalánsku sa platí pobytová taxa vo výške 0,5 EUR na deň a hradí sa na recepcii hotela.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Katalánsko