2000 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Club Li Graniti ****

Tento komplex je ponorený do aromaticky voňajúcej stredomorskej vegetácie v pokojnej oáze. Nachádza sa  len 2,5 km od známeho rekreačného strediska Baja Sardinia a iba 6 km od Porto Cervo. Hotel má široké a panoramatické terasy, z ktorých môžete obdivovať nádherný výhľad na more na pobreží Costa Smeralda.

Pláž:
2 km od hotela Cala dei Ginepri, kúsok od najkrajších pláží na Costa Smeralda a záliv Arzachena, kyvadlová doprava.

Centrum:
2,5 km od známeho rekreačného strediska Baja Sardinia a 6 km od Porto Cervo.

Ubytovanie:

Hotel je nádherne zariadený v tradičnom sardínskom štýle.


Izba Comfort: elegantne zariadené, k dispozícii 1/4 lôžkami (rozkladací gauč, poschodová posteľ, alebo rozkladací gauč  a samostatné lôžko). Niektoré izby majú balkón alebo terasu.
Izba Comfort s výhľadom na more: ako izby Comfort, ale všetky sú vybavené s výhľadom na more (primay alebo bočný výhľad), s balkónom alebo terasou.
Izba Junior suites: priestrannejšie ako Comfort, k dispozícii od 2 až do 4 osôb, niektoré s balkónom alebo vybavenou terasu. Tretie a štvrté lôžko môže byť rozkladací gauč alebo poschodová posteľ.
Izba Junior suites s výhľadom na more: ako junior suites, ale všetky sú vybavené výhľadom na more (primay alebo bočný výhľad), s balkónom alebo terasou.Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia, reštaurácia s vnútornou klimatizáciou/kúrenie, výhľad na more, veranda, raňajky formou bufetu, obedy a večere s obsluhou, šaláty, zelenina, ovocie a dezerty formou bufetu. Tradičná sardínska večera (s rybami alebo mäsom) dvakrát týždenne. Vegetariánske a iné zvláštne diétne požiadavky na vyžiadanie.

Vybavenie a služby:
výťah, WI-FI, bar, hala, bazén so sladkou vodou, plážové uteráky, plavecký bazén, čitáreň, diskotéka, stolové hry, detské ihrisko, trezor na recepcii, posilňovňa. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
bazén, fitness pri bazéne, panoramatické solárium, spoločenské hry, telocvičňa, detské ihrisko.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
 príchod od 14:00, odchod najneskôr do 10:00. Minimálna dĺžka pobytu 3 noci.

Poznámka:

DETI DO 3 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými, bez nároku na lôžko.

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Sardínia