Popis

Popis hoteľa Hotel Club Simena Holiday Village ***

Poloha

oblíbený rodinný hotel zasazený do příjemně vzrostlé tropické zahrady, je situován v oblasti Kasiyaka cca 18 km od města Kyrenia. Mezinárodní letiště Ercan je vzdáleno 55 km.

Vybavenost

recepce s trezorem, směnárna, lobby bar, hlavní bar, venkovní bazén s pool barem, bazén se skluzavkami, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), WiFi v prostorách hotelu, možnost zapůjčení adaptérů do zásuvek (za poplatek, omezený počet).

Ubytování

příjemně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, fén, minibar, rychlovarná konvice, TV, telefon.

Stravování

SNÍDANĚ - formou švédských stolů. Za příplatek možnost dokoupení POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů, nebo ALL INCLUSIVE - snídaně (8:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou švédských stolů, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hlavním baru (11:00–23:00).

Pláž

písečná pláž ve vzdálenosti 3 km (možnost shuttle busu na pláž), lehátka, slunečníky a plážový bar (vše za poplatek).

Sport a zábava

billiárd, sauna (za poplatek), minigolf (za poplatek).

Náš názor

doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Akce

*AKCE až 12.000 Kč IHNED

Platí pro zájezdy v termínech označených příslušnou akcí.

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.

Hotely Kyrenia