50 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Condor ***

Popis

Poloha: Hotel Condor sa nachádza v známom letovisku Slnečné pobrežie priamo pri priestrannej piesočnatej pláži, vzdialenej len pár krokov od hotela. V blízkosti hotela sa nachádza menšia promenáda s obchodíkmi so zaujímavými suvenírmi, barmi a reštauráciami.
Služby, zábava, šport: vstupná hala s recepciou a posedením, lobby bar, internet (za poplatok), zmenáreň, hotelové obchodíky so suvenírmi, výťah, hlavná reštaurácia, supermarket, vonkajší bazén s terasami na slnenie, bar pri bazéne, oddelená časť bazéna určená pre deti, masáže, kaderníctvo, tetovacie štúdio, salón krásy, požičovňa bicyklov, hotelové parkovisko (za poplatok), minigolfové ihrisko, ponuka masáží. Za poplatok: vodné športy, ktoré môžete vyskúšať na blízkej pláži: plážový volejbal, plážový futbal, parasailing, paragliding, vodné skútre, vodný banán a kruhy, vodné bicykle.
Ubytovanie:

Izba 1/2+1 - dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, telefón, minibar (za poplatok), klimatizácia, SAT/TV, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón s posedením, väčšina izieb s výhľadom na more.
Stravovanie: raňajky bufetovým spôsobom s možnosťou dokúpenia večerí v hotelovej reštaurácii.
Pláž: priamo pri priestrannej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok).

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie