Hotel Continental Park

  Španielsko, Mallorca, Playa de Muro

Hotel Roc Continental Park

  Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Playa de Muro
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis zájezdu
Poloha

Hotel se nachází na severní části ostrova Mallorca mezi oblíbenými letovisky Alcudia a Playa de Muro. V blízkosti hotelu se nachází mnoho kaváren, restaurací, barů a obchodů. Přístav Puerto de Alcúdia je vzdálen cca 3 km (pravidelné spojení místní hromadnou dopravou, zastávka v blízkosti hotelu), přírodní rezervace Albufera Playa se nechází cca 2 km daleko. Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálená cca 150 m (lehátka a slunečníky za poplatek).

Vybavení

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, výtah, internetový koutek (za poplatek), hlavní restauraci, bar, bar u bazénu, bazén, bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), mini klub, dětské hřiště.

Ubytovaní

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky do 13 let je vybaven vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT-TV, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), telefonem a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava

Stolní tenis, biliár, multifunkční hřiště, tenis, vodní sporty na pláži (vše za poplatek). Denní a večerní animační programy.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře – vše formou bufetu. Odpolední snack, místní alkoholické a nealkoholické nápoje lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Continental Park ***
Typ pláže: mólo, piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 150 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 941 118
dnes zatvorené

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach