1500 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Coral Hills Resort ****

Prehľad

Poloha:
Hotel sa nachádza na vrchole útesu Ras Om El Sid, len niekoľko minút od známeho Na´ama Bay. Coral Hills sa nachádza v blízkosti koralových útesov s bohatým výberom miest na potápanie. Kúsok od hotela sa nachádza súkromná piesočnatá pláž, na ktorú premáva bezplatná kyvadlová doprava. Medzinárodné letisko Sharm El Sheikh je vzdialené približne 15km.

Popis:
Hotel ponúka ubytovanie v 131 izbách rozmiestnených v niekoľkých budovách. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, lobby bar, Wi-Fi pripojenie na internet, hlavná reštaurácia, obchody, nočný bar, lekárska služba a práčovňa (za poplatok). V peknom vonkajšom areáli sú dva bazény s vodopádom a vírivkou, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne aj na pláži k dispozícii bez poplatku.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové a jednolôžkové štandardné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, klimatizáciou a trezorom. Každá z izieb má balkón alebo terasu, za príplatok aj s výhľadom na bazén. Hotel poskytuje ubytovanie aj v rodinných izbách s obývacou izbou navyše a s kuchynským kútom, výhľad majú do záhrady alebo na bazén.

Stravovanie:
All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajší čaj, káva, pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 – 23:00.

Šport a zábava:
Biliard, šípky, plážový volejbal, futbal a basketbal. Za poplatok stolný tenis, sauna, fitnes centrum, masáže, rôzne vodné športy a škola potápania od miestnych poskytovateľov.

Hotel organizuje príležitostne zábavné predstavenia.

Deti:
Detské ihrisko, mini klub, detský bazén.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Hotely Sharm El Sheikh