600 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Hotel Der Waldhof ****

Poloha

Hotel Der Waldhof, se skvělou kuchyní, se nachází na poklidném místě v horské krajině. Centrum 400 m, veřejný krytý bazén 600 m, obchody 400 m, nádraží 1 km, nadmořská výška 757 m, jezer Zeller See 500 m.

Ubytování

celkem 77 komfortně zařízených pokojů s koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, telefon, kabel-TV, rádio, trezor, minibar, fén, všechny nekuřácké s balkonem

A: 2-4 lůžkový pokoj
B: 2-4 lůžkový suite v přístavbě

Vybavení

recepce, restaurace, hotelový bar, výtah, louka s lehátky, hřiště, herna, parkoviště

Aktivity

Wellness - vyhřívaný venkovní bazén (6 x 10 m), sauna, parní lázeň, solárium, vířivka, stolní tenis, půjčování kol

za poplatek masáže, rafting a lezecký kurs

Slevy

sleva 5% za včasný nákup do 31.03.2019

děti na přistýlce na 3. a 4. lůžku do 11,99 let 100%, 12 - 15,99 let 50%, osoby od 16 let 25%

sleva 30% na Greenfee v Zell am See

Poznámka

Domácí zvíře za poplatek povoleno

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salzbursko