150 m od pláže | Typ pláže: mólo, piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Desislava – Raikov ***

Popis a poloha

Príjemný a tichý hotel Desislava Raikov sa nachádza v rezorte Nessebar. Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená iba 150 metrov. Stará časť mesta Nessebar je od hotela vzdialená 4 kilometre.

Vybavenie hotela

Hotel Desislava Raikov Vám vo svojich priestoroch ponúka bazén, pri ktorom sa nachádzajú slnečníky a lehátka. Recepcia hotela je pre klientov otvorená non-stop 24 hodín denne. Wi-Fi pripojenie na internet je dostupné bez poplatku v celom hoteli. Parkovať môžete na verejnom parkovisku pri hoteli zadarmo.

Vybavenie izby

Izby sú v hoteli vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s bočným výhľadom na more alebo na ulicu. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

Ochutnať bulharské alebo medzinárodné jedlá môžete v hotelovej reštaurácií. K pobytu si môžete objednať raňajky alebo polpenziu.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Nesebar

Leží 30 km severne od Burgasu. V posledných rokoch sa stal cieľom mnohých zahraničných turistov. Je úžasnou kombináciou historických pamiatok, čistého mora, veľmi lacného stravovania a množstva možností pre voľný čas. Nesebar je vyhľadávaným letoviskom i kvôli svojim výbornýn reštauráciam, ktoré ponúkajú čerstvé morské pochúťky a to za veľmi prijateľné ceny. Taktiež ponúka kompletnú škálu aktivít pre športové vyžitie. Nesebar je vzdialený len 3 km od Slnečného Pobrežia.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Nesebar