Hotel Despo

  Grécko, Kréta, Kato Gouves

Despo

    Grécko, Kréta, Kato Gouves, Kréta - Heraklion
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Cca 2 km od dediny Gouves a cca 5 km od centra Chersonissos (možnosť autobusového spojenia). V blízkosti hotela minimarket, najbližšia centrum s niekoľkými tavernami cca 500 m.

Vybavenie

Hlavná budova a niekoľko vedľajších budov. Vstupná hala s recepciou, výťah (len vo vedľajšej budove), TV miestnosť, bar a reštaurácia. Vonku záhrada, bazén, detský bazén, terasa na opaľovanie, lehátka a slnečníky zdarma, bar pri bazéne, detské ihrisko.

Izby

Dvojlôžková izba/Dvojlôžková izba promo (DR/DRP): kúpeľňa/WC, sušič vlasov na vyžiadanie na recepcii klimatizácia za poplatok, telefón, trezor za poplatok, chladnička, balkón alebo terasa. Dvojlôžková izba superior (DRS): pozri DR, priestrannejšia, TV, vo vedľajšej budove.

Zábava

Občas barbecue a grécky večer.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Cca 600 m od piesočnatej pláže s kamienkami (pre vstup do mora odporúčame obuv), lehátka a slnečníky za poplatok, 2 × denne hotelový autobus na pláž.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00 – 23.00 hod.) Zmrzlina pre deti (15.00–18.00 hod.) Koláče, sušienky, ľahký snack (15.00-18.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis. Za poplatok: biliard.

Pre deti

Detský bazén, ihrisko, detská postieľka, stráženie detí za poplatok (na vyžiadanie).

Platobné karty

EC / MC, VISA.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRS): 1 dospelý / 1 dospelý + 1 dieťa / 2 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí Dvojlôžková izba (DRP): 2 dospelí Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

35 min

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Despo ***
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 650 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 973 597
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-despo-kreta-grecko-z973597/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií