Popis

Popis hotela Hotel Duga Uvala ***

Poloha

POLOHA: Duga Uvala, v klidném zeleném zálivu.

VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50-100 m, oblázková. V blízkosti kamenitá pláž.

BAZÉN: venkovní bazén se morskou vodou a s „mokrým“ barem, detský bazén, možnost využívání lehátek do obsazení míst, vnitrní bazén s ohrívanou morskou vodou (uzavren v cervenci a srpnu).

SLUŽBY: ALL INCLUSIVE LIGHT (snídane, obed a vecere formou bufetu, salátový bufet, nápoje u jídla (štáva, voda, víno, pivo).

KLIMATIZACE: ano. INTERNET: Wi-Fi v pokojích zdarma

PARKOVÁNÍ: zdarma do obsazení míst. Parkovací místo garantováno za poplatek cca 150 Kc/den. POPIS: hotelová restaurace, restaurace a-la cart, pizzerie, gril, bar na pláži, restaurace Punta, „mokrý“ bar u bazénu, fitness, 6 tenisových hrišt, hrište na házenou a futsal, košíková, mini golf, detské hrište.

POZNÁMKA: hosté, kterí využívají all inclusive light, musí nosit náramek, na který se jim každá den nahraje „hotovost“, která je cerpána na jídlo. Pokud hosté zmeškají jídlo v jednom objektu, mohou jít do jiného objektu.

POPIS POKOJU: dvoulužkové pokoje nemají možnost pristýlky. Všechny pokoje mají wi-fi a klimatizaci. Pokoje typu mansarda jsou menší.

1/2 BP standard: manželské lužko nebo dve lužka, 20 m2+4 m2 balkon.

1/2+1 BMS superior: manželské lužko nebo dve lužka, gauc jako pristýlka, 30 m2+10 m2 balkon.

1/2+2 BMS family: manželské lužko nebo dve lužka v jednom pokoji, pristýlky v druhém pokoji (bez dverí), 34-44 m2+8-18 m2 balkon.

1/2+3 mansarda family: manželské lužko a dve postele a gauc v druhém pokoji (není oddeleno dvermi), 36 m2.

Poznámka

SLEVY: Díte do 5 let bez lužka ZDARMA.

SLEVY V POKOJÍCH 1/2+1: Díte do 12. let na pristýlce ZDARMA. Druhé díte do 5 let bez lužka ZDARMA.

SLEVY V POKOJÍCH 1/2+2 a 1/2+3: Díte do 12. let na první pristýlce ZDARMA. Díte do 5 let na druhé pristýlce ZDARMA. Díte od 5 do 12 let na druhé pristýlce ZDARMA, platí paušál 3.600 Kc. Díte od 12 do 15 let na druhé pristýlce ZDARMA, platí paušál 7.200 Kc. Díte do 5 let na tretí pristýlce ZDARMA. Díte od 5 do 12 let na tretí pristýlce ZDARMA, platí paušál 3.600 Kc. Díte od 12 do 15 let na tretí pristýlce ZDARMA, platí paušál 7.200 Kc.

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Istria