Hotel Dunas Mirador Maspalomas

  Španielsko, Gran Canaria, Maspalomas

Dunas Mirador Maspalomas

    Španielsko, Gran Canaria, Kanárske ostrovy, Maspalomas
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Nasledujúci text je strojovo preložený... zobraziť v origináli zobraziť v origináli
SHUTTLE SERVICE na pláži ...

2017 COMPLETE

RENOVATED ...
• 24 hodinová spokojnosť

• JAZDNÝ NÁVŠTEV DO HOTELU

• Detský klub

• WLAN INCLUDED

• ALL INCLUSIVE

• POKOJ KRAJINY
Poloha: Na začiatku rekreačnej oblasti Sonnenland, nad maspalomasom. Do duny pláže a zábavných centier Meloneras asi 3,5 km. Niekoľkokrát denne hotelový autobus na pláž vrátane. Čas prenosu: približne 30 až 45 minút.
Vybavenie: Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2017 a ponúka 437 izieb v 6 budovách, recepciu, vleky, salónik, Wi-Fi v celom hoteli (v cene), reštaurácia, lobby bar. 2 bazény (jeden vyhrievaný), vírivka, slnečná terasa, snack bar pri bazéne. K dispozícii sú stoličky a slnečníky, osušky a záhrada.
Ubytovanie : Dvojlôžkové izby (A1-3A) majú trezor, SAT TV, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňu s vaňou a integrovanú sprchu, WC, sušič na vlasy, zariadený balkón alebo terasu. Double (A1-3D), tiež s výhľadom na bazén. Miestnosť pre šľachtenie (A2S) s možnosťou rezervácie A2A. Rodinné suity (A2-3C) s kombinovaným obývacou izbou / spálňou s rozkladacou pohovkou a priestorom pre prístelku, spálňou oddelenou dverami / posuvnými dverami, ako napríklad A2A.
Jedlo a pitie: All Inclusive. Večer sa požaduje vhodné oblečenie.
All Inclusive: Bufety. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10.30-23.00 pri bare pri bazéne. Občerstvenia. Káva, čaj, koláč 16.00-17.00 hodín. Zmrzlina pre deti 10.30-18.00.
Zábava: animácia, príležitostný večerný program a 2 krát týždenné prehliadky. Open-air zábavy.
Šport / Aktivity: Zahrnuté: Aerobik, Lukostreľba, Stolný tenis. Za poplatok: biliard.
Wellness: Za poplatok: Beauty centrum a masáže.
Rodiny: Nový bazén s vodnými atrakciami, detské ihrisko, tobogán, mini klub (4-12 rokov) a mini disco.
Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Dunas Mirador Maspalomas ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 3500 m

Popis ubytovania a programu zájazdu v origináli

Nasledujúci text je zobrazený v origináli ... zobraziť strojový preklad
MEHRMALS TÄGLICH SHUTTLESERVICE ZUM STRAND ... ALL INCLUSIVE ...
Lage: Am Anfang der Ferienzone Sonnenland, oberhalb von Maspalomas. Zum Dünenstrand und zu den Unterhaltungszentren von Meloneras ca. 3,5 km. Mehrmals täglich Hotelbus zum Strand inklusive. Transferzeit: ca. 30 bis 45 Minuten.
Ausstattung: Das 2017 renovierte Hotel bietet 437 Zimmer in 6 Gebäuden, Rezeption, Lifts, Salon, WLAN im gesamten Hotel (inkl.), Restaurant, Lobbybar. 2 Pools (beheizbar), Whirlpool, Sonnenterrasse, Pool-Snackbar. Liegen und Sonnenschirme inklusive, Badetücher gegen Kaution und Gebühr.
Unterbringung: Doppelzimmer (A1-3A) verfügen über Mietsafe, SAT-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Badewanne und integrierter Dusche, WC, Föhn, möblierten Balkon oder Terrasse. Sparzimmer (A2S) und Aktionszimmer ( A2R), Ausstattung wie A2A buchbar. Familiensuiten (A2-3C) mit kombiniertem Wohn-/Schlafraum mit Schlafsofa und Platz für ein Zustellbett, durch Tür/Schiebetür getrenntes Schlafzimmer, sonst wie A2A. Komfort-Plus-Zimmer (A1-3K) mit Poolblick sonst wie A2A.
Essen & Trinken: All Inclusive. Abends wird um angemessene Kleidung gebeten.
All Inclusive: Buffets. Ausgewählte lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 10.30-23.00 Uhr an der Poolbar. Snacks. Kaffee, Tee, Kuchen 16.00-17.00 Uhr. Eis für Kinder 10.30-18.00 Uhr.
Unterhaltung: Animation, gelegentliches Abendprogramm und 2-mal wöchentlich Shows. Open-Air-Animation.
Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Bogenschießen, Tischtennis. Gegen Gebühr: Billard.
Wellness: Gegen Gebühr: Beauty Center und Massagen.
Familien: Poolbereich mit Wasserspielen, Spielplatz, Wasserrutsche, Miniclub (4-12 Jahre) und Minidisco.
Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Landeskategorie: 3 Sterne.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 732 118
Dnes 7.30–16 h

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach