200 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá, mólo

Popis

Popis hotela Hotel Eden ***

Poloha

elegantný a moderný hotel sa nachádza na námestí Piazza Miazzini v rušnom centre letoviska, na najdlhšej pešej zóne v Európe.

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, bar s terasou, vináreň, výťah, parkovisko.

Ubytovanie

klimatizované 2lôžkové izby COMFORT so sprchou a WC, fén, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefón, trezor, okno alebo francúzsky balkón s výhľadom do vnútorného dvora, s možnosťou prístelky. Izby DELUXE majú balkón a výhľad na námestie Mazzini alebo na pešiu zónu Via Bafile.

Stravovanie

polpenzia – raňajky a večere formou bufetu.

Pláž

piesočnatá, vzdialená cca 150 m, s pozvoľným vstupom do vody, sprchy a WC na pláži. Plážový servis – ZADARMO (1 slnečník a 2 ležadlá na každú izby).

Šport

vonkajší bazén na prvom poschodí s vírivkou, slnečná terasa, k dispozícii ležadlá v obmedzenom množstve.

Doplňujúce informácie

pobytová taxa cca 1,5 EUR/os. nad 12 rokov/noc – platí sa pri nástupe na pobyt na recepcii hotela.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Benátsko