1500 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Hotel Elisabethpark ****

Poloha

Wellnesshotel Elisabethpark s přímým vstupem k termálním pramenům leží v centru Bad Gasteinu. V roce 2008 prošel hotel kompletní rekonstrukcí a disponuje celkem 119 pokoji. Nejbližší lyžařský areál (Stubnerkogelbahn) je vzdálen cca. 3 km a dopravu k němu zajišťuje zdarma pohodlný hotelový shuttlebus.

Ubytování

A: 2 lůžkový pokoj Standard 25 m2
B: 2-4 lůžkový pokoj Deluxe 30 m2
C: 1 lůžkový pokoj 15 m2
D: Juniorsuite pro 4 osoby 40-50 m2
- všechny pokoje jsou vybavené sprchou/WC, telefonem, satelitní TV, fénem, trezorem, některé s balkónem

Vybavení

recepce, vstupní hala s krbem, panoramatická restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, restaurace a la Carte, bar, kavárna, kuřácký salonek s kulečníkem, seminární místnost, internetový koutek, dětská herna, wi-fi připojení k internetu, lyžárna, výtah, půjčovna lyžařského vybavení, za poplatek garážová stání

Aktivity

moderně vybavená posilovna s kardiozónou, vnitřní termální bazén, finská sauna, pára, danarium, tepidárium

Slevy

děti na pokoji s rodiči na 3. event. 4. lůžku: do 13 let 100%, od 13 let 20%

Poznámka

Domácí zvířata povolena za poplatek 15 € / den.

Pobyt

kratší pobyty na vyžádání

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salzbursko