400 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Euroxenia Marathon ***

Poloha

Dvoupatrový hotelový komplex, který se skládá z několika budov, byl po částech zrekonstruován v roce 2014 a 2018. Leží u oblíbené eukalyptové aleje, která vede do centra letoviska Kolymbia s mnoha bary, tavernami a obchůdky. Od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře je vzdálen cca 400 metrů (lehátka a slunečníky za poplatek). Dobré spojení s městem Rhodos a Lindos - v blízkosti hotelu je autobusová zastávka.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, TV místnost, trezor na recepci (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), restaurace, bar, bar u bazénu, udržovaná zahrada s bazénem a dětským bazénem (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na kauci).

Ubytovaní

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (na vyžádání dvou přistýlek formou palandy) jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, klimatizací (od 15.6. – 15.9. zdarma, v ostatních termínech za poplatek), TV-SAT, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava

Dětské hřiště, dětský koutek. Biliár, vodní sporty na pláži (vše za poplatek). Půjčovna aut, skútrů a kol. Možnost zábavy v letovisku a fakultativní výlety.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře – vše formou bufetu. Lehké občerstvení během dne, neakolholické a místní alkoholické nápoje (10.00 – 22.30) lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií