Hotel Evelyn Beach

  Grécko, Kréta, Hersonissos

Evelyn Beach Hotel

    Grécko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Hotel je situovaný pri peknej piesočnej pláži v tichšej oblasti Hersonissosu. Je skvelým východiskovým bodom, z ktorého je možné objavovať ďalšie nádherné pláže a ospalé dediny spolu so širokým radom obchodov, reštaurácií, tradičných taverien, čulého nočného života a atrakcií v Hersonissose. 

Ubytovania

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky
Všetky komfortne zariadené izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletnými potrebami, klimatizáciou, sušičom vlasov, mini chladničkou, WiFi pripojením, SAT TV, telefónom s priamou voľbou, balkónom alebo terasou.
 

Služby hotela

recepcia od 08:00 - 24:00 (hostia, ktorí prídu mimo tieto hodiny by mali poskytnúť čas príchodu do "zvláštnych požiadaviek"), slnečná terasa, ležadlá a slnečníky, bufetová reštaurácia, bar, izbová služba,úschovňa batožiny, klimatizované verejné priestory, zmenáreň, trafika, požičovňa áut a bicyklov, parkovisko, bilardový stôl

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive
Raňajky, bufet, reštaurácia, Denne: 07:30 - 09:30.
Obed, Reštaurácia, Reštaurácia, Denne: 12:30 - 13:30.
Večera, bufet, Reštaurácia, Denne: 18:30 - 20:30.
Popoludňajšie občerstvenie; Poobedňajší čaj; Prestávka na kávu, Denne: 16:00 - 17:00.
Nápoje: 
Miestne alkoholické a neakoholické nápoje; Bar, Denne: 11:00 - 23:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Evelyn Beach ****
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 30 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 119 918
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-evelyn-beach-hotel-kreta-grecko-z1119918/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií