800 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Evi ***

Poloha

Cca 1 km od centra strediska Faliraki s mnohými barmi, obchodmi a tavernami. Cca 14 km od hlavného mesta Rodos a 4 km od golfového areálu v Afandou.  

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bary, TV kútik. Vonku bazén s detskou časťou, terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, priestory na opaľovanie. V blízkosti hotela minimarket.

Izby

DR: kúpeľňa/WC, individuálna klimatizácia, telefón, minichladnička, balkón alebo terasa.
FR: pozri DR, 2 oddelené miestnosti dverami.

Zábava

V centre letoviska bohaté nočné vyžitie v podobe diskoték, barov a reštaurácií. Najväčší akvapark na ostrove (cca 3,5 km).  

Stravovanie

Pozri program all inclusive.  

Pláž

Piesočnatá pláž cca 800 m. Ležadlá a slnečníky za poplatok.  

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (07.00 – 10.00 hod.) Obed formou ľahkého bufetu (12.30–14.00 hod.) Večera formou bufetu (18.30 – 21.00 hod.) Nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje miestnej výroby, víno a pivo (10.00–23.00 hod.), ostatné alkoholické nápoje (14.00–23.00 hod.) Káva a čaj (14.00 – 23.00 hod.) Ľahký snack – sendviče a zmrzlina (11.00–12.30 hod.), sušienky a zmrzlina (16.00–18.30 hod.)

Športová ponuka

Za poplatok: biliard, vodné športy na pláži, stolný tenis, požičovňa bicyklov, 18-jamkové golfové ihrisko v Afandou (cca 4 km od hotela).  

Pre deti

Detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka zadarmo. Akvapark cca 3,5 km.  

Internet

Za poplatok: WiFi v lobby.

Platobné karty

Hotel neakceptuje platobné karty.  

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

55 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos