1500 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Fantasy ***+

Poloha

V pokojnej polohe cca 500 m od centra Kolymbie a cca 1 500 m od piesočnato-kamienkovej pláže. V centre mestečka nájdete grécke taverny, bary a obchody. Hlavné mesto Rhodos cca 25 km.

Vybavenie

Recepcia, kútik na posedenie s TV, reštaurácia, bary, vonkajšia terasa. V malej záhrade bazén s oddelenou časťou pre deti, terasa na opašovanie s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, bar pri bazéne.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia (mimo obdobia 15. 6. – 15. 9. za poplatok), trezor za poplatok, telefón, TV, chladnička, balkón alebo terasa.
DRP: pozri DR, v menej výhodnej polohe.
FR: pozri DR, priestrannejšia.

Zábava

Možnosť návštevy barov, taverien a obchodov v centre strediska Kolymbia.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Jedna z najkrajších pláží ostrova (piesočnato-kamienková) je vzdialená cca 1 500 m. Hotel zabezpečuje dopravu na pláž (obmedzene).

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (07.00 – 11.00 hod.) Obed formou bufetu (13.00 – 15.00 hod.) Večera formou bufetu (19.00 – 21.00 hod.) Káva so zákuskom (16.00-18.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (pivo, víno, ouzo, brandy) v bare pri bazéne (11.00-24.00 hod.)

Pre deti

Detský bazén, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Internet

Za poplatok: WiFi v lobby.

Platobné karty

Hotel neakceptuje platobné karty.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti (na vyžiadanie) / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

60 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos